Hakkımızda

Hasyün, 1952 yılında Bursa’da faaliyetlerine başlayan köklü bir markadır. Türkiye’nin tek yün üreticisi unvanıyla yıllardır üretim yapan Hasyün; kaliteli, ihtiyaca uygun ve tüketici beklentilerine cevap veren ürün seçenekleriyle ön plana çıkar. Tüketicilerin daha iyi ürün beklentilerine sürekli iyileşen üretim standartlarıyla cevap veren Hasyün sadece Türkiye pazarında değil dünya pazarlarında adından söz ettiren bir marka olmuştur.

Erkek ve kadınların yün içlik, yün çamaşır ve termal içlik ihtiyaçlarına cevap verirken çocukların da güvenle tercih edeceği ürünleri tüketiciyle buluşturur. 70 yılı aşkın süredir üretimde daima daha iyiyi hedefleyen Hasyün hem ürün çeşitliliğini arttırmayı hem de çağın gerekliliklerine uygun ekipmanlarla üretimi desteklemeyi arzu eder. Bu doğrultuda Hasyün markası tüketiciye güven ve kaliteyi hissettiren bir seçenek olmayı başarır.

Ürün kalitesinde tüketici beklentilerini karşılarken değişen talepleri de dikkate alarak ürün farklılaştırmasına giden Hasyün gerek günlük yaşamda gerekse sosyal aktiviteler esnasında kullanılacak çözümleri destekler. Yün ürünlerde doğallık ve konforu yakalamak Hasyün ile mümkün!

Yükleniyor...