YÜN BERE

  • (1)
  • Ürün Kodu: 170
  • Marka: Hasyün
  • Kategori: Çorap & Bere
  • Stok: 20+
  • 300,00 TL
  • 75,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
30 Derecede Elde Yıkayın
Kurutma Makinesinde Kurutmayın
Çamaşır Suyu Kullanmayın
Düşük Sıcaklıkta Ütüleyin
Kuru Temizleme Yapmayın
Asarak Kurutun
ÜRÜN İÇERİĞİ : UNİSEX YUMUŞAK DOKULU ÖRME YÜN BERE
 METERYAL : %100 YÜN 


 

İptal ve İade Politikası

Hasyün, internet mağazasından satışı gerçekleştirilen ürünlerle alakalı ‘Tüketiciler’ için tanıdığı iptal ve iade hakları çerçevesinde alışveriş fırsatları sunar. Koşullar sağlandığı sürece ‘İptal’ ve ‘İade’ hakkının kullanılmasına olanak tanıyan Hasyün, Tüketiciler tarafından maksimum hassasiyet ve özen beklemektedir. Bu çerçevede ürünler için belirlenen İptal ve İade Politikası aşağıdaki gibidir.

İade ve Değişim

Hasyün, iç çamaşır ürünleriyle ilgili ‘İade ve Değişim’ konusunda ambalajın bozulmaması ve ürün etiketinin sökülmemesi konusuna dikkat eder. Kanundan doğan haklar çerçevesinde ambalajı bozulmuş ve etiketi çıkmış ürünlerin iade ve değişiminin yapılması söz konusu değildir. Firmamız kaynaklı yanlış ürün, defolu/ayıplı ürün gibi gönderimlerde kargo ücreti Hasyün tarafından karşılanır. Diğer sebeplerde iade ve değişim kargo ücreti  (geliş-gidiş) masrafları müşteriye yansıtılacaktır. Bu sebeplere beden değişimi ve beğenmedim gibi mazeretlerde dahildir.
İade veya değişim için MNG KARGO 532942479  anlaşma kodu ile gönderiminizi yapabilirsiniz.

Ürün İptali ve Para İadesi

"İade ve Değişim" kısmında belirtilen Hijyen Koşulları kapsamında ürünlerin ele alınmasıyla Tüketiciler ürünleri Hasyün’e geri gönderme hakkına sahiptir. İnternet alışverişlerinde bu hakkın kullanılabilmesi için süre 14 gündür. Kargo teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde Hasyün’e gönderilmeyen ürünlere ait İade işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.

Ürün İadesi ya da Değişimi talep eden Tüketiciler, ürünleri koşullar çerçevesinde kargo aracılığıyla Hasyün’e göndermelidir. Bu süreçte doğacak bütün kargo masrafları Tüketici tarafından karşılanacaktır. İade taleplerinde ürünün kargodan teslim alınması ve kullanılmadığına kanaat getirilmesi sonrasında ‘Para İadesi’ gerçekleştirilir. Para İadesi, ürünün tesliminden sonra maksimum 14 iş gününde ödeme yaptığınız bankanız aracılığıyla iade edilmektedir. Para İadesi ile alakalı yaşanacak gecikmelerden bankanız sorumludur.

Not:

  • İade işlemlerinde gerçekleşecek ‘Para İadesi’ sırasında kargo ücreti toplam tutardan düşülerek iade yapılacaktır.
  • Ürün beden değişimi yapılmamaktadır. Ürününüzün iade sonrası istediğiniz bedeni yeniden sipariş verebilirsiniz. 
Yükleniyor...